Flontec

Jest to powłoka anty-graffiti, teraz dostępna w szerokiej gamie kolorów Colorissime.

  • Arval proponuje profile, panele, oblicówki ze wstępnie malowanej stali Flontec® anty-graffiti, unikalnej, wstępnie malowanej stali, która pozwala na wielokrotne łatwe usuwanie graffiti.

 Łatwy sposób na usunięcie graffiti.

  • Ta nowa powłoka została zaprojektowana w celu ochrony przed graffiti, a także jest odporna na markery. Po nałożeniu powłoki ochronnej, graffiti można usunąć za pomocą czystej wody i gąbki, miękkiej szczotki lub zimnej myjki wysokociśnieniowej, w zależności od rodzaju i wielkości powierzchni.
  • Nie ma już potrzeby stosowania niebezpiecznych chemikaliów ani potrzeby przeprowadzania szkoleń z zakresu bezpieczeństwa, aby usunąć nieestetycznego graffiti i innych rysunków - za pomocą powłoki Flintec® anty-graffiti, graffiti można łatwo i szybko zmyć, używając jedynie wody z kranu! Usuwanie graffiti nigdy nie było łatwiejsze.  

Powłoka Flontec jest teraz dostępna w szerokiej gamie kolorów Colorissime:

- Prestiż: Intense, Pearl, Irysa 

- Tekstura: Edyxo

- Doskonałość: R’Unik oraz Hairexcel  

- Wolność: Hairplus oraz Hairultra

Uwaga: Nominalny połysk powłoki Flontec wynosi 25GU, tak więc ten aspekt wybranej wstępnie malowanej stali może być nieznacznie zmodyfikowana, szczególnie w zakresie linii Edyxo. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt.

Załączniki