Hairplus

HAIRPLUS® to wstępnie malowana stal ocynkowana powlekana w ciągłym, wysoce zautomatyzowanym procesie termoutwardzalną farbą poliestrową o grubości 25 µm. Dostępna w ponad 40 standardowych kolorach z naszej gamy kolorów Colorissime®, również w szerokiej gamie kolorów metalicznych. Powłoka HAIRPLUS® może być stosowana w nieagresywnych atmosferach na dachy i elewacje w odległości od morza większej niż 10 km.

  • Produkt Hairplus® 25µ jest zalecany do użytku na zewnątrz w normalnych warunkach atmosferycznych, w odległości  większej nić 10 km od morza (w przypadku odległości od 3 do 10 km, należy się z nami skonsultować) i wewnątrz w nieagresywnych środowiskach o niskiej wilgotności.
  • W przypadku trudniejszych warunków zaleca się użycie systemu Hairultra® lub Hairexcel®. Zalecamy sprawdzenie informacji zawartych w naszym przewodniku materiałowym.

Uwaga: kolory na nośniku cyfrowym lub innym niż stal mogą różnić się od kolorów na naszych pojemnikach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Porada Budowlana
W przypadku powłok metalizowanych Hairplus®, mogą pojawić się różnice w odcieniu pomiędzy różnymi partiami; należy upewnić się, że cały materiał na cały budynek (lub elewację) jest zamówiony w tym samym czasie oraz upewnić się, że materiał jest nakładany w tym samym kierunku.

Załączniki