Hairultra

HAIRULTRA® to wstępnie malowana stal ocynkowana powlekana w ciągłym, wysoce zautomatyzowanym procesie termoutwardzalną farbą poliestrową o grubości 35 µm. Nowoczesna oferta ponad 40 kolorów na dachy i okładziny, w tym szeroki wybór kolorów metalicznych. HAIRULTRA® może być stosowana w bardzo słonecznym i morskim klimacie, takim jak Karaiby, z wyłączeniem nabrzeża.

  • Od ponad 15 lat, Hairultra® sprawdza się na Karaibach, gdzie warunki klimatyczne są bardzo trudne a promieniowanie UV jest bardzo silne. Hairultra® może być stosowana w środowiskach o wysokim promieniowaniu UV i słabo korozyjnych, w odległości większej niż 1 km od morza, a także w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności i niekorozyjnej atmosferze.
  • W przypadku bardziej agresywnych środowisk zalecane są powłoki Hairexcel® lub Sinéa®, zob. nasz przewodnik materiałowy.

Uwaga: kolory na nośniku cyfrowym lub innym niż stal mogą różnić się od kolorów na naszych pojemnikach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Porada Budowlana
W przypadku powłok metalizowanych Hairultra, mogą się pojawić różnice w odcieniu między różnymi partiami, należy upewnić się, że cały materiał na cały budynek (lub elewację) jest zamówiony w tym samym czasie oraz upewnić się, że materiał jest nanoszony w tym samym kierunku.

Załączniki