O ArcelorMittal Construction Polska

ArcelorMittal Construction jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań dachowych, ściennych, stropów zespolonych i lekkich konstrukcji ze stali, rozwiązań dla budownictwa rolniczego, innowacyjnych materiałów dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego oraz zaawansowanych technologii fotowoltaicznych.Wysoki poziom wiedzy, technologii, standardów obsługi oraz oferta rozwiązń budowlanych efektywnych kosztowo - tworzą wartość dodaną dla inwestorów, projektantów i wykonawców o długoterminowej wizji budowania dla zrównoważonej przyszłości.

ArcelorMittal Construction Polska

ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o. o. należąca do Grupy ArcelorMittal powstała na początku 2006r. w wyniku połączenia się dwóch funkcjonujących na polskim rynku budowlanym firm – Haironville Polska Sp. z o. o. oraz Prekon Sp. z o. o. Wraz z początkiem 2009 r. nastąpiło połączenie firmy ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o.o. z firmą Florprofile ze Świętochłowic.

ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o. o. oferuje szeroki asortyment blach fałdowych i falistych, płyt warstwowych z rdzeniem ze styropianu, poliuretanu i poliizocyjanuru w okładzinach stalowych oraz stalowe kasety wzdłużne pełne i perforowane. Firma ma obecnie trzy fabryki w Świętochłowicach, Starachowicach oraz w Rawie Mazowieckiej. Park maszynowy składa się z nowoczesnych linii, które zapewniają wysokie parametry produktu, potwierdzone Aprobatami Technicznymi wydanymi przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

W Rawie Mazowieckiej w drugiej połowie 2006r. uruchomiona została jedna z najnowocześniejszych w Europie linii do produkcji ściennych i dachowych płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym/ poliizocyjanurowym w okładzinach stalowych. Firma ArcelorMittal Construction Polska Sp. z o. o. nieustannie pracuje nad jakością produktów, wprowadzaniem nowych rozwiązań technologicznych oraz nad poszerzaniem asortymentu. Te wszystkie działania zapewniają niekwestionowaną pozycję lidera w branży materiałów budowlanych ze stali.

Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala zaspokajać wysokie wymagania klientów poprzez bardzo dobrą jakość, walory estetyczne i ekonomiczne oferowanych rozwiązań.