R'Unik

R'UNIK to wstępnie malowana stal ocynkowana powlekana w ciągłym, wysoce zautomatyzowanym procesie farbą poliuretanową o grubości 45 µm. R'UNIK oferuje wysoki stopień wytrzymałości bez ograniczeń geograficznych, bez względu na odcień. Doskonały system malowania, połączony z nową powłoką metaliczną o najwyższej trwałości ZMevolution®.

  • Odporność R'Unik na promieniowanie ultrafioletowe, wilgoć, korozję i działanie chemikaliów wynika z zastosowania nowej technologii opracowanej przez ArcelorMittal Construction: jest to połączenie wysokowytrzymałej powłoki metalowej, ZM evolution®, i wyjątkoce odpornej żywicy, której wydajność pozwala osiągnąć jeszcze więcej.
  • Dzięki gwarancji na okres do 25 lat, ta nowa generacja powłok o wysokiej wydajności pozwala spać spokojnie.

Uwaga: kolory na nośniku cyfrowym lub innym niż stal mogą różnić się od kolorów na naszych pojemnikach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Porada Budowlana
W przypadku powłok metalizowanych R’Unik, mogą pojawiać się różnice w odcieniu między różnymi partiami, należy upewnić się, że cały materiał na cały budynek (lub elewację) jest zamówiony w tym samym czasie oraz upewnić się, że materiał jest montowany w tym samym kierunku.

Załączniki