Sinea

SINEA® to wstępnie malowana stal ocynkowana powlekana w ciągłym, wysoce zautomatyzowanym procesie wielowarstwową farbą poliuretanową o grubości 85 µm. Powłoka SINEA® to najwyższej jakości oferta o wyjątkowej trwałości gwarantowanej do 40 lat. SINEA® jest odporna na ekstremalne warunki klimatyczne i najsurowsze warunki morskie. SINEA® oferuje najwyższy stopień wytrzymałości bez ograniczeń geograficznych ww wszystkich odcieniach.

  • Powłoka Sinea® powstała w oparciu na naszym doświadczeniu i dążeniu do oferowania coraz bardziej wydajnych produktów, jest to wielowarstwowy system o grubości 85 µm. Ponieważ każda z tych warstw jest chemicznie odmienna, właściwości nowej powłoki przewyższają indywidualną wydajność każdego składnika.
  • Ta nowa technologia umożliwiła opracowanie najbardziej odpornej powłoki w świecie stali wstępnie malowanej.Sinea® ma najdłuższą gwarancję czasową: do 40 lat!

Uwaga: kolory na nośniku cyfrowym lub innym niż stal mogą różnić się od kolorów na naszych pojemnikach. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Porada Budowlana
W przypadku powłok metalizowanych Sinea, mogą pojawić się różnice w odcieniu między różnymi partiami, należy upewnić się, że cały materiał na cały budynek (lub elewację) jest zamówiony w tym samym czasie i upewnić się, że materiał jest nakładany w tym samym kierunku.

Załączniki