Solexcel

Jest to pierwsza wstępnie malowana stal zaprojektowana specjalnie w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed promieniowaniem UV i korozją, nawet w przypadku perforacji.

  • Została ona opracowana w celu połączenia wydajności cieplnej i wzornictwa, nasze ekrany przeciwsłoneczne wykonane z Solexcel optymalizują komfort budynków, jednocześnie umożliwiając projektowanie elewacji dostosowanych do indywidualnych wymogów na najwyższym poziomie w zakresie wykończenia i trwałości.
  • Ekrany przeciwsłoneczne wykonane z Solexcel® składają się z perforowanego profilu lub kasety zainstalowanej na ramie pomocniczej.
  • Długotrwała odporność powłok Solexcel® na światło ultrafioletowe, chemikalia, ścieranie i korozję wokół perforacji wynika z zastosowania nowej technologii opracowanej przez Arval oraz zastosowania wzmocnionego antykorozyjnego systemu wielowarstwowego.

Porada Budowlana
W przypadku powłok metalizowanych Solexcel®, mogą występować różnice w odcieniu między różnymi partiami, należy upewnić się, że cały materiał na cały budynek (lub elewację) jest zamówiony w tym samym czasie oraz upewnić się, że materiał jest nakładany w tym samym kierunku.

 

Załączniki