Systemy powlekania stali

Wspólczesna technologia powlekaniai stali zimnowalcowanej do zastowań w budownictwie w obszarze lekkiej obudowy daje bardzo szerokie możliwości w kreowaniu i projektowaniu fasad oraz dachów nie tylko  w zakresie kolorystyki ale także takich aspektów jak połysk, faktura. Od surowej rdzewiejącej stali INDATEN poprzez imitacje patyny, miedzi, drewna, powłoki o zmiennej kolorystyce na fasadzie w zależności od kąta patrzenia jak i pory dnia, poprzez powłoki matowe aż do nierdzewnych elewacji z lustrzanym wykończeniem powierzchni.

Jednoczesnie materiały stalowe powlekane oferują calą gamę systemów zabezpieczenia korozyjnego dostosowanego do ekstremalnych warunków pogodowych, nasłonecznienia  a także przeznaczonych do wymagających i agresywnych środowisk zarówno atmosfery wewnętrznej jak i zewnętrznej projektowanych obiektów. Produkty lekkie obudowy wykonane ze stali są przyjazne dla środowiska, odpowiadają na wymagania zrównoważonego rozwoju, łatwo poddają się recyklingowi.

Przewodnik po powłokach pozwala na optymalny dobór systemu zabezpieczenia w zależności od agresywności środowiska i intensywności oddziaływania promieni UV.

 

 

 

 

 

 

 

Kreatywność i wolność tworzenia

Witaj w świecie niezwykle wysublimowanym lub na drugim biegunie świecie surowej stali. Odkryj niezrównaną ofertę, w której symfonia kolorów i materiałów inspiruje najpiękniejsze podziały architektoniczne. Twórz patynowane lub błyszczące, matowe lub migoczące efekty i pomnóż źródła inspiracji, korzystając z szerokiej gamy różnych aspektów: pomalowanej na kolor, matowej powierzchni, Inoxtouch, Kristal ...

Załączniki